В кожному будинку, місто це чи село, присутній холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, фен, та інша важлива техніка, до якої ми всі так звикли. Проте, у такої техніки є один недолік – практично всі електроприлади прив’язані до електричної мережі. Якщо ви колись вдаватися в питання, як використовувати холодильник або, наприклад, стаціонарний телевізор у далеких подорожах – тоді ми маємо відповідь на ваше запитання!


Як працює зарядна станція?


Портативні зарядні станції – це пристрої, які створені для забезпечення живлення різноманітних побутових приладів без можливості  їх підключення до мережі, наприклад, на природі, або під час блекауту. Вони мають компактні габарити, що дозволяє їх перевозити в легковому автомобілі або переносити самотужки. Станції можуть відрізнятися між собою залежно від моделі, потужності, місткості АКБ, кількості та різноманітності роз’ємів. Користування ними є інтуїтивно зрозуміле, з яким розбереться навіть людина, яка раніше ніколи не стикалися зі схожими приладами. 

Заряджати станції можна не лише від мережі, а й від сонячних панелей, від генератора або навіть від прикурювача у вашій автівці з напругою 12 В. Також в деяких моделей портативних станцій присутня функція бездротової зарядки, що може пригодитися, коли хочеться зарядити свій мобільний телефон з комфортом. Від мережі заряд переважно триває від 1 до 3 годин завдяки вбудованому літієвому акумулятору. Також він забезпечує близько 5000-7000 циклів заряду-розряду, чого вистачає на 10-12 років активного користування. В даних моделях присутні всі необхідні захисти, що робить їх безпечними в користуванні, і дозволяє використовувати станції у квартирах і будинках. А відносно невеликі розміри та вага, дозволяють без проблем переміщати даний пристрій у випадку поїздок або інших переміщень.

Топ зарядних станцій для квартири


За останнє десятиліття, технології зробили великий крок вперед, і зараз можна зустріти багато різних моделей і компаній на ринку. Але які з них рахуються найнадійнішими? На нашому сайті можна придбати кращі зарядні станції тільки від найкращих виробників. Зазвичай вибір наших клієнтів падає на моделі таких виробників, як:

  •  ALLPOWERS
  • Bluetti
  • EcoFlow
  • Jackery
  • Zendure

Портативна зарядна станція – це чудова екологічна альтернатива шумному генератору, який виробляє шкідливі викиди та небезпечний для використання в будинках та інших закритих приміщеннях. Купуючи портативну електростанцію, ви робите вклад в екологічно чисте майбутнє нашої планети!