Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сонячна панель JA Solar JAM72D30-530/MB 530 Wp Bifacial
JA Solar — це одна з провідних компаній, яка займається дослідженнями в сфері відновлюваної енергетики і розробляє високопродуктивні сонячні батареї для дому та промислового використання. Фотоелектричні модулі компанії JA Solar зарекомендували себе як надійне, ефективне і володіє ідеальним співвідношенням ціни і якості обладнання. Тому більшість компаній, які будують сонячні електростанції в Україні для резервування важливих навантажень або економії за програмою «Зелений тариф», застосовують саме фотоелектричні панелі.
"Зелений" тариф - спеціальний тариф, за яким держава закуповує електроенергію у приватних осіб, згенеровану сонячними і вітровими електростанціями. Максимальна потужність приватної електростанції не повинна перевищувати 30 кВт. Для отримання "зеленого" тарифу потрібно отримувати ліцензії та інші дозвільні документи.
- З чого складається система для підключення зеленого тарифу? Сонячні панелі, мережевий інвертор і двонаправлений лічильник.
- Скільки кВт рік виробить електростанція потужністю 10 кВт? В залежності від регіону розташування - від 11 000 кВт до 16 000 кВт рік
- За скільки років мені це окупиться? У кожному разі окупність різна. Зазвичай 5-6 років. Звертаємо увагу на те, що сплачується різниця між спожитої і виробленою електроенергією!
- Сумарна потужність поставленого обладнання перевищує 11 ГВт
- Має у своїй структурі високотехнологічний центр досліджень і розробки, співробітники якого постійно працюють над тим, щоб сонячні панелі JA Solar покращували показники ефективності при зниженні їх собівартості
- Першою в світі почала застосовувати технологію двошарового нанесення фотоелемента на всіх виробничих лініях для підвищення ефективності модулів
Фотомодуль серії JAM72D30 це двосторонній фотомодуль, який зібраний з 11BB PECR осередків по Half-cell технології має можливість перетворювати в електричну енергію не тільки радіацію, яка приходить на лицьову сторону, але і відбите випромінювання. Це дозволяє забезпечити більшу вихідну потужність, зменшити втрати при затіненні, поліпшити температурні коефіцієнти і збільшити механічну стійкість.