Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інвертори NEXT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Гібридний інвертор

Інвертор гібридний — один з ключових елементів сонячної електростанції, що перетворює постійний струм у змінний з напругою 220 В. Гібридні моделі можуть перетворювати струм з декількох джерел (сонячних панелей, акумуляторних батарей, електромережі, генератора), створюючи необхідну робочу напругу для повноцінної роботи домашніх електроприладів.

Що особливо зручно, гібридні інвертори можуть вибирати найкраще джерело струму відповідно до виставлених пріоритетів. Наприклад, якщо пріоритетним буде живлення від акумулятора, перетворювач проігнорує електромережу, але отримає і перетворить енергію з батареї. Коли акумулятор сяде, інвертор почне отримувати живлення з електромережі, а коли сонячні панелі поповнять батареї енергією, перетворювач знову перемикнутися на акумулятор.

Багато сучасних інверторів можуть складати потужності, які надходять із різних джерел. Такі пристрої отримують енергію від сонячних панелей, але коли споживання домашніх приладів перевищує потужність станції, відсутня частина добирається з електромережі. Завдяки такому рішенню забезпечується безперебійне і безпечне функціонування електроприладів, коли пікові навантаження перевищують можливості сонячної станції.

При виборі гібридного інвертора звертайте увагу на потужність приладу і кількість фаз. Так, для невеликої сонячної станції потужністю до 5 кВт підійде стандартний одноразовий перетворювач, а ось для великої геліостанції варто вибрати інвертор сонячний з трьома фазами (він може працювати з обладнанням до 30 кВт і більше).

Переваги гібридного перетворювача

Гібридні сонячні інвертори поєднують у собі можливості мережевих і автономних приладів. Вони мають такі переваги:

 1. Забезпечують повноцінний цикл роботи сонячної станції. Вдень гібридний інвертор заряджає акумулятори, а в темний час доби передає накопичену енергію домашнім електроприладам. У мережевих пристроїв немає подібної можливості.

 2. Ви можете вибирати потрібний режим роботи інвертора, налаштовувати показники споживання, накопичення і скидання енергії.

 3. Гібридний перетворювач може живитися від різних джерел (від мережі, сонячних панелей, генератора, акумуляторних батарей) і змішувати енергії в потрібних пропорціях.

 4. Зайву енергію можна скидати в загальну мережу, продаючи за "зеленим тарифом". Автономний інвертор для сонячних батарей не надає такої можливості.

 5. Гібридний перетворювач актуальний для користувачів, які стикаються з регулярним падінням напруги вечорами. Інвертор додасть відсутній обсяг енергії від сонячних панелей або акумуляторних батарей і таким чином вирівняє напругу.

 6. За допомогою гібридного перетворювача можна забезпечити собі повну незалежність від загальної електромережі.

Де можна купити гібридний інвертор

В інтернет-магазині BGREEN можна купити сонячний гібридний інвертор NEXT або перетворювачі інших відомих марок, вибираючи з широкого асортименту приладів. Співпраця з нами забезпечить вам такі переваги:

 • доступні ціни на техніку та комплектуючі, а також вигідні знижки для постійних клієнтів;

 • великий вибір продукції від надійних виробників;

 • офіційну гарантію якості з відповідними документами;

 • зручні способи оплати;

 • швидка доставлення товару в будь-який куточок України.

За необхідності наш менеджер детально вас проконсультує і допоможе вибрати оптимальну модель інвертора для геліостанції.

 
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • NEXT 6.2кВт 48В ECO Гібридний інвертор next6.2 фото
  Розпродаж
  −13%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору